Yksivuotias ja upea – Your & More juhlii ensimmäistä vuottaan
Suomalainen muotiketju Your & More -ketju on jo vuoden ikäinen. Marraskuussa syntymäpäivät näkyvät myös Ideaparkin Your & More -myymälässä: luvassa on inspiraatiota loppuvuoden juhlapukeutumiseen sekä etuja aClass-kanta-asiakkaille.
Your & More syntyi ajatuksesta tarjota uuden ajan muodin myymälä laadukkaine pukeutumisratkaisuineen – muotia, jonka tyyli ja toteutus kestävät ajan nopeatempoisissa hampaissa. Kotimaiset brändit Your FACE, Ril’s, Balmuir ja Luhta ovat jo vakiinnuttaneet asemansa suomalaisten vaatekaapissa, ja nyt näille merkeille on vuoden ajan ollut tarjolla Your & More. Tällä hetkellä myymälöitä on Suomessa seitsemän sekä verkkokauppa (yourandmore.fi).
Kotimaisen muotitarjonnan lisäksi Your & More keskittyy asiakkaan kokonaisvaltaiseen kohtaamiseen, henkilökohtaiseen palveluun. Valikoimaan kuuluu stailauspalvelu: asiakas voi varata itselleen oman stailausajan ja saada näin juuri hänen tarpeisiinsa vastaavaa pukeutumisapua, tyylineuvontaa ja värianalyysia. Stailaajien ohella myös ammattitaitoinen myyntihenkilökunta tarjoaa henkilökohtaista palvelua ja auttaa tarvittaessa löytämään oikeat asut arkeen, töihin ja juhlaan. Your & Moren tuotevalikoima kattaa vaatteiden ohella asusteet laukkuineen sekä kengät.
Laadukkaat, ajattomat luottovaatteet palvelevat vaatekaapissa vuodesta toiseen, ja niitä on helppo täydentää, kun tarve niin vaatii. Your & More rohkaisee asiakkaitaan löytämään oman tyylinsä ja toivoo, että jokainen meistä voi rakastua omaan vaatekaappiinsa yhä uudestaan.
Tervetuloa tutustumaan kauden juhlamuotiin ja nauttimaan kanta-asiakkaan eduista!